Na závěr sezóny PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Pondělí, 25 Říjen 2010 19:51
Na stromech začalo žloutnout listí, ranní teploty se blíží nule a vyjížďka na bajku v „krátkým, krátkým“ je minulostí. Je tu zase konec sezóny a já strávila další rok v našem jihlavském bajkovém týmu.
 
Šlapky z Jarošova PDF Tisk Email
Napsal (a) Jana Čechová   
Čtvrtek, 19 Srpen 2010 18:11
Zatímco ostatní mají více než půlku sezony za sebou a podávají pravidelně skvělé výkony na závodech, já přešlapuju na místě a rozmýšlím co se sebou. Trochu ve mně zakořenil strach, že už normální maratony nezvládnu, a tak jsem se rozhodla opatrně vyzkoušet, co teď vlastně vydržím. Dalo by se říct, že ideální příležitostí byla „Jarošovská šlapka“, která se pravidelně koná každý rok v červenci v jihočeském Jarošově nad Nežárkou.
 
Prolog do sezony 2010 PDF Tisk Email
Napsal (a) Jana Čechová   
Čtvrtek, 15 Duben 2010 16:26
Pokud se moje velmi zasunutá středoškolská paměť neplete, řekl kdysi Schopenhauer něco ve smyslu, že člověka nedělá opravdu šťastným četba knih, ale poslech hudby. Já si ale myslím, že si tento úsudek učinil jen proto, že se za něj ještě nejezdilo na kole.
 
Expedice Černý důl PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Pondělí, 15 Únor 2010 21:27
Ve dnech 9. 1. – 16. 1. proběhlo pravidelné a osvědčené soustředění našeho teamu v Černém dole v Krkonoších. Pravidelně sem jihlavští cyklisté jezdí za kopci, které zdolávají na běžkách. Tentokrát byl ale týden plný naskejtovaných kilometrů obohacený i o jiné různorodé činnosti.
 
Zakončení sezóny 2009 PDF Tisk Email
Napsal (a) Martin Pleschinger   
Pátek, 20 Listopad 2009 20:27
Nejen závodění samotnému, ale i zakončení sezóny věnujeme v teamu mimořádnou pozornost. Motivuje to ty mladší, starší si zavzpomínají a ti ostatní seznají, že nejen trénink a a závodění může dát jednomu pořádně zabrat.
 
Vzpomínky na Tour… PDF Tisk Email
Napsal (a) Jana Čechová   
Pondělí, 16 Srpen 2010 18:11
„Stará dáma“ už opravdu není nejmladší - na hrudi má sto sedm křížků. Když se v roce 1903 jel historicky první ročník o šesti etapách v celkové délce 2.428 km (to je průměrně 400 km na etapu!), těžko koho mohlo napadnout, že se z tohoto závodu stane legenda. Ale Tour je nasycená spoustou velkých příběhů, které dokáží fascinovat, a to i ty, kteří se o cyklistiku zas tak moc nezajímají. V roce 2010 se už sice závodníkům nemůže stát, že je v Pyrenejích sežere medvěd, ale přesto je tenhle závod jedna velká akce, adrenalin a nebezpečí. Tour zkrátka táhne a zaslouženě patří mezi nejsledovanější sportovní akce světa.
 
Florbalový souboj cyklistů PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Úterý, 16 Únor 2010 22:20
O tom, jak se já a moji týmoví kolegové připravujeme na nadcházející sezónu na lyžích, jsem se už párkrát rozepsala. Ne vždy je ale počasí a nálada na běžky, proto ráda, jednou za čas, vezmu za vděk florbalem v teple tělocvičny.
 
Příprava na zimní přípravu PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Středa, 23 Prosinec 2009 22:18
Po loňské zkušenosti se zimním soustředěním v Orlický horách jsem se rozhodla letos neponechat nic náhodě. Proto jsem se s teamovými kolegy vydala na víkend do Krkonoš, natrénovat si skejtování a přivyknout vysokohorskému klimatu.

 
Jak jsem sbírala zkušenosti PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Sobota, 24 Říjen 2009 08:35
Co vše mi přinesla uplynulá sezóna? Především spoustu nových zkušeností. K tomu jsem došla při čtyřdenním pobytu na lůžku, na němž jsem se ocitla právě díky biku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 10

Nejnovější výsledky

vysledky2

Z fotogalerie

Bohemie MTB maraton 04.jpg
Jizerka 2015 20.jpg
Krkonose 2010-Veronika 23