Jak jsme si hrály/i na modelky PDF Tisk Email
Napsal (a) Jana Čechová   
Pondělí, 04 Květen 2009 21:04
Věděla jsem, že to přijde… Jako stín se ke mně přikrádal ten pocit, že už brzo… že už brzo na mě zamíří tou svou nebezpečnou zbraní, zaměří si mě v hledáčku… A já si zcela nepřipravená nestihnu promyslet svůj závěrečný manévr a on vypálí... BLESK!
 
Jarní vyjížďka s Uniqou PDF Tisk Email
Napsal (a) Jana Čechová   
Středa, 22 Duben 2009 20:22

A bylo jaro. Všechno, všecičko kvetlo, a ty včely tolik bzučely, a ta tráva byla taková veliká, a ta rosa jako granáty, a ti ptáčci tolik zpívali, a ti cvrčci - ti se něco nacvrčeli!
Ale Janinka, ta nelítala venku, jak by chtěla, místo toho doma seděla, churavěla, v knihách bádala a ani na toho Broučka čas neměla! Ale tu zavolala Verunka z šípků a pověděla jí tu velkou novinu, že v tento krásný boží den vyjedou si s kolem ven!

 
Mallorca je docela dost PDF Tisk Email
Napsal (a) Martin Pleschinger   
Neděle, 05 Duben 2009 21:08
Ještě před pár týdny byla zima jak v psírně, sníh padal převážně vodorovně a jít na kolo znamenalo mít celý trénink nudli jak oprať. A tak jsem neváhal, když se mi naskytla posledněminutová příležitost odletět se Zelím do teplých krajin, a ověřit jestli onen provařený slogan nelže.
 
Do "žlutejch" a do "fialovejch" PDF Tisk Email
Napsal (a) Libor Štěpánek   
Úterý, 17 Únor 2009 16:54

To není výzva k boji proti týmu Velosport Valenta Pelhřimov ani pobídka k ignoraci zboží vietnamské provenience. Tenhle termín jsem si pro účely reportu půjčil od Michala Reicha - gurua místní jihlavské bikové organizace. Tam kde na otáčkoměru končí červené políčko, začíná žlutá - poslední výseč. Rozhodně by se do těchto tepových frekvencí neměl dostávat cyklista v půlce února.

 
Místo: Černý Důl, Krkonoše. Cíl: SKI Soustředění UNIQA. PDF Tisk Email
Napsal (a) Libor Štěpánek   
Neděle, 01 Únor 2009 23:24
Konečně po dvou letech tvrdá stopa! Tak by také mohl vypadat titulek k letošnímu reportu ze zimního soustředění teamu UNIQA. Po dvou hubených letech v sezónách 2007 a 2008 pořádně přituhlo a dokonce do nejvyšších hor Česka někdo nasypal metr prašanu.
 
Okolo Zudova vrchu 2009 PDF Tisk Email
Napsal (a) Martin Pleschinger   
Středa, 22 Duben 2009 20:11
Naštěstí už skončilo období článků o zimních soustředěních a najíždění jakýchsi kilometrů, nebo fotogalerií zmrzlých obličejů. Závodění propuklo naplno a my u toho samozřejmě nemůžeme chybět.
 
Moje první zimní soustředění PDF Tisk Email
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Úterý, 17 Únor 2009 17:44

Od jara do podzimu se na kole lítá na závody, soustředění, tréninky. Když je ale venku kupa sněhu, každý radši zaparkuje kolo v garáži, než aby mrznul venku. Co ale dělat, aby nám to na jaře aspoň trochu zase jezdilo?

 
Skiatlon na ruský způsob PDF Tisk Email
Napsal (a) Libor Štěpánek   
Pondělí, 02 Únor 2009 20:15

Vysočina si letos opět pohrává s trpělivostí lyžařú velmi skromnými dávkami sněhu. Lyžařský pohár Běžce Vysočiny proto zahájil seriál až poslední lednovou sobotu v okolí Studené na jižním úpatí Javořice.

 
Silvestrovský cyklokros Terezín PDF Tisk Email
Napsal (a) Martin Pleschinger   
Pátek, 09 Leden 2009 20:01
Účast na tradiční akci v tradičním termínu znamenala, že aspoň jedno umístění na bedně v roce 2008 dopadlo. Konkrétně se mi podařilo dojet na druhém místě v kategorii hned za místním matadorem Zelím - jak je vidět na připojené videoreportáži. Dokoukat až do konce!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 10

Nejnovější výsledky

vysledky2

Z fotogalerie

MTB XC Parizov 13.jpg
Malevil Cup 2012 40.jpg
soustředění Jizerka 2013 40.jpg