Výsledky 2009 PDF Tisk Email
závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
Soběšická Mulda
Veronika Kadlecová 5.
MTB maraton Zruč nad Sázavou
trať 32 km
Tomáš Veselý 1.
2.
Kamil Máca 3.
9.
MTB maraton Zruč nad Sázavou
trať 64 km
Libor Štěpánek 4.
14.
Václav Beneš
7.
36.
O putovní pohár Bachranu
Veronika Kadlecová 1.
David Fiedler 1.
MTB kritérium Pelhřimov
Zdeňka Němcová 1.
Veronika Kadlecová 3.
Tomáš Veselý 3.
Kamil Máca 4.
Novopacké Cross Country
Martin Pleschinger 4.
10.
Soběslavský maraton
Libor Štěpánek 3.
18.
Krušnohorský maraton
Martin Pleschinger 3.
14.
MTB Nová Bystřice
trať 52 km
David Fiedler 1.
1.
MTB Nová Bystřice
trať 26 km
Tomáš Pánek
16.
38.
Rynárecká bejkovna
Zdeňka Němcová 1.
David Fiedler 3.
Veronika Kadlecová 4.
Tomáš Veselý 4.
Kamil Máca
6.
Vystrkovská 250
David Fiedler
Tomáš Veselý
1.
1.
Bike Babí léto
Martin Pleschinger 10.
16.
Otrokovická 50
David Fiedler 2.
8.
Velká cena Vinných sklepů
Lechovice

Zdeňka Němcová 1.
54.
Železný dědek
Pavla Benešová 6.
DAAK Tour
Martin Pleschinger 8.
15.
Náměšťský cyklomaraton
trať 63 km
Libor Štěpánek 2.
15.
Náměšťský cyklomaraton
trať 41 km
Tomáš Veselý 4.
4.
Veronika Kadlecová 3.
76.
Pahorkáč
Martin Pleschinger
4.
10.
Libor Štěpánek 4.
12.
ČP MTB XC Kutná hora
David Fiedler 7.
Tomáš Veselý 13.
Kamil Máca 17.
Zdeňka Němcová 14.
Dukovanské okruhy
Pavla Benešová 2.
Pálavský krpál
Libor Štěpánek 9.
42.
Michal Novotný
16.
44.
Veronika Kadlecová 4.
185.
Podkrkonošský maraton
David Fiedler 1.
12.
Martin Matula 13.
31.
Václav Beneš
8.
63.
JAL - Skopytce
Pavla Benešová 5.
Jundrovský Kopeček
Veronika Kadlecová 8.
98.
Ještěd Tour
trať 90 km
Martin Pleschinger 12.
28.
Galaxy Cyklošvec Maraton Písek
trať 102 km
Michal Novotný
14.
36.
Galaxy Cyklošvec Maraton Písek
trať 45 km
Tomáš Veselý 3.
7.
Kamil Máca 5.
9.
Martin Matula 4.
15.
Zdeňka Němcová 3.
101.
Libor Štěpánek 53.
225.
MTB maraton Krakatit Dobříš
trať 85 km
Libor Štěpánek 1.
12.
Kamil Máca 7. 18.
MTB maraton Krakatit Dobříš
trať 53 km
Tomáš Veselý 5.
12.
Zdeňka Němcová 3.
68.
Veronika Kadlecová 12.
209.
JAL - Budějcká kolečka
Pavla Benešová 3.
Jarošovská šlapka
David Fiedler 2.
2.
Tomáš Veselý 1. 3.
Michal Reich 1.
6.
Kamil Máca 4.
7.
Zdeňka Němcová 1. 21.
Kolem Melechova
Pavla Benešová
2.
Přes tři vrchy Vysočiny
trať 85 km
Libor Štěpánek 2.
13.
Martin Pleschinger 8.
15.
Přes tři vrchy Vysočiny
trať 50 km
David Fiedler 1.
5.
Martin Matula 8.
18.
Zdeňka Němcová 1.
47.
Lubomír Konupčík 19.
61.
XC Svojkovský pohár
Martin Pleschinger 4.
FoFr Cup
Martin Pleschinger
4.
16.
Kamenický MTB maraton
trať 50 km
Kamil Máca 7. 8.
Tomáš Veselý 14.
15.
Martin Matula 8.
23.
Zdeňka Němcová 2. 63.
Veronika Kadlecová 9. 141.
Kamenický MTB maraton
trať 25 km
Jana Čechová 3.
34.
Merida Bike Vysočina
trať 80 km
Kamil Máca
17.
18.
Merida Bike Vysočina
trať 40 km
Martin Matula 19.
25.
Zdeňka Němcová 3.
88.
Veronika Kadlecová 7.
180.
Jana Čechová
9.
229.
JAL - Dubná
Pavla Benešová 1.
Sázavský Blizák
trať 40 km
David Fiedler 1.
1.
Kamil Máca
4.
4.
Zdeňka Němcová 1.
24.
MTB mataron Tálín
Libor Štěpánek 2.
6.
Galaxy Petyša Tour
Libor Štěpánek 2.
14.
MTB Stráž nad Nežárkou
trať 40 km
Tomáš Veselý 5.
5.
David Fiedler 1.
7.
Martin Matula 7.
9.
Zdeňka Němcová 1.
16.
MTB Stráž nad Nežárkou
trať 20 km
Tomáš Pánek 3.
4.
JAL - závod Chotoviny
Pavla Benešová 2.
silniční závod Křinec
Pavla Benešová 2.
Král Šumavy
trať 70km
Kamil Máca 14.
16.
Král Šumavy
trať 45km
Veronika Kadlecová 7.
49.
MTB závod
Kardašova Řečice

Tomáš Pánek
1.
2.
JAL - Milevské okruhy
Pavla Benešová 2.
23.
Ježek Bike maraton Kněžice
David Fiedler 4.
6.
Libor Štěpánek 1.
10.
Martin Matula 7.
13.
Zdeňka Němcová 1.
32.
Milevské okruhy
Pavla Benešová 3.
28.
Horem dolem Vysočinou
David Fiedler 8.
8.
Michal Novotný
20.
20.
Martin Matula 45.
49.
Michal Reich 55.
61.
Zdeňka Němcová 3.
84.
Povltavská Extraliga
Pavla Benešová 2.
MTB maraton Prachatice
trať 63 km
Kamil Máca
10.
14.
Libor Štěpánek 3.
30.
MTB maraton Prachatice
trať 44 km
Tomáš Veselý 5.
3.
Veronika Kadlecová 4.
116.
Starobrno Tour
David Fiedler 11.
11.
Michal Reich 15.
15.
Kamil Máca 16.
17.
Libor Štěpánek
2.
20.
Martin Matula 25.
28.
Tomáš Pánek 65.
74.
Zdeňka Němcová 2.
104.
Veronika Kadlecová 5.
171.
Malevil Cup
trať 62km
David Fiedler 11.
38.
Libor Štěpánek
7.
58.
Cyklomaraton Evropa
David Fiedler 8.
20.
Pavla Benešová
6.
167.
PowerBar MTB Posázavím
trať 68 km
Martin Pleschinger
11.
18.
Tomáš Veselý 5.
20.
Martin Matula 15.
28.
Michal Reich 31.
64.
PowerBar MTB Posázavím
trať 38 km
Zdeňka Němcová 2.
3.
Veronika Kadlecová 3.
8.
MTB závod Strmilov
trať 40 km
David Fiedler
1. 1.
Tomáš Veselý
2.
3.
Zdeňka Němcová 1. 17.
MTB závod Strmilov
trať 20 km
Tomáš Pánek
2.
2.
MTB sprint Česká Lípa Martin Pleschinger 2. 2.
MTB maraton Třebíč Martin Matula 2. 2.
Marek Dočekal
10.
10.
Okolo Zudova vrchu
UNIQA "W"
Zdeňka Němcová
Pavla Burdová
Veronika Kadlecová
1.
UNIQA "A"
Tomáš Veselý
Martin Pleschinger
Michal Reich
Kamil Máca
3.
UNIQA "B"
Martin Matula
Tomáš Pánek
Marek Dočekal
Lubomír Konupčík
9.
 

Nejnovější výsledky

vysledky2

Z fotogalerie

Krkonose 2010-Pavla 02
XC pohár Teplice 10.JPG
soustředění Jizerky 2012