Příprava na zimní přípravu PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal (a) Veronika Kadlecová   
Středa, 23 Prosinec 2009 22:18
Po loňské zkušenosti se zimním soustředěním v Orlický horách jsem se rozhodla letos neponechat nic náhodě. Proto jsem se s teamovými kolegy vydala na víkend do Krkonoš, natrénovat si skejtování a přivyknout vysokohorskému klimatu.

Už dopředu jsem byla připravena na nejhorší. I přes to mě Libor stejně hned po příjezdu na hory vyvedl z míry. Na chatu, tři kilometry vzdálenou od silnice, kde jsme nechali auto, jsme se museli dostat po svých. Venku trochu zima (asi mínus 20°C), tma a dvacetikilový batoh na zádech – pěkný vyhlídky. I tak jsem nazula nový lyžičky a snažila se s klukama alespoň trochu držet krok, jelikož jen oni měli čelovky a občerstvení nutné k zahřátí Smile! Až na jeden pád, z důvodu nadměrného nákladu na zádech jsem se asi po hodině trápení na lyžích dostala na krásnou horskou chatu Spindler, kde nás měl hostit Zdenda Kříž.
Pak už se ale víkend vyvíjel nadmíru dobře. Večírek ve stylu 70.let, na který jsme v kostýmech dorazily jen my, se opravdu vydařil. Zahráli jsme si, zazpívali a doplnili tekutiny. O to horší bylo ráno vstávání. Pohled z okna nás ale postavil na nohy a my se vydali jak na běžky, tak i na procházku po okolí. Výšlapu se zúčastnil i mladý Fíďa, který se už od útlého věku zúčastňuje cyklistických akcí Smile.
V neděli pokračovalo moje zaučování na běžkách, ve kterém mi trpělivě pomáhal Libor, zatímco ostatní dřeli vytrvalost.
No a potom už jsme museli příjemně strávený víkend zakončit pizzou v Jičíně a uhánět k domovu. Je potřeba zabalit poslední vánoční dárky a hlavně připravit se na další „uniqácké“ soustředění, které se bude konat v lednu v Černém Dole, kde se se všemi těším naviděnou Wink ! Fotogalerie z akce samozřejmě nechybí.
 

Komentáře  

 
0 # Příprava na zimní přípravuwww.makingusmile.net 2015-06-18 05:04
There's definately a great deal to know about this topic.

I love all of the points you made.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Příprava na zimní přípravuideksacja 2015-09-05 21:55
A person essentially lend a hand to make critically
posts I would state. That is the very first time I frequented your website page and so far?
I surprised with the analysis you made to create this particular post amazing.

Magnificent job!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Z fotogalerie

Floorball 01
Bike Vysočina 2011 06.jpg
Chorvatsko 2014 - Rosta 24.jpg