Výsledky 2010 PDF Tisk Email
závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
Chomutov Tour Martin Pleschinger 4. 6.

MTB maraton Kácov

trať 72 km

Tomáš Veselý 2. 4.
Martin Pleschinger 10. 22.

MTB maraton Kácov

trať 36 km

David Anderle 1. 1.
Libor Štěpánek 1. 7.
Zdeňka Němcová 2. 53.
5. závod ČP XC Tomáš Veselý 6.
David Anderle 9.

Kamil Máca 20.

Zdeňka Němcová 12.
Soběslavský MTB maraton Libor Štěpánek 3. 10.

CykloSport Hájek liga
Jindřichův Hradec

trať 40 km

Libor Štěpánek 3. 7.

Zdeňka Němcová 1. 36.
CykloSport Hájek liga
Jindřichův Hradec

trať 20 km
Kamil Máca 2. 3.
Cross country Rynárec Zdeňka Němcová 1.
Libor Štěpánek 2.
Václav Beneš 4.
Tomáš Veselý 4.
David Anderle 7.
Kamil Máca 9.
O pohár Barchanu Libor Štěpánek 1. 4.
MTB maraton Landštejn David Anderle 2. 2.

Krakatit Dobříš

trať 85 km

Kamil Máca 9.
19.

Krakatit Dobříš

trať 53 km

David Anderle 2. 3.
Pavel Kos 9. 65.
Veronika Kadlecová 4. 105.
Šumavský MTBmaraton Veronika Kadlecová 10. 273.
Dobrušský pohár Martin Pleschinger 15. 15.

Jarošovská šlapka

dlouhá trať

Tomáš Veselý 2. 2.
David Anderle 1. 2.
Michal Novotný 4. 5.
Libor Štěpánek 1. 7.
Václav Beneš 5. 13.
Zdeňka Němcová 2. 34.

Jarošovská šlapka

krátká trať

Jana Čechová 1. 24.

Přes tři vrchy Vysočiny

trať 85 km

Kamil Máca 5. 10.
Václav Beneš 5. 36.
Libor Štěpánek 7. 41.

Přes tři vrchy Vysočiny

trať 50 km

David Anderle 6. 7.
David Fiedler 11. 21.
Tomáš Máca 15. 32.
Zdeňka Němcová 1. 66.
Pavel Kos 10. 68.
Marek Dočekal 43. 190.
Vysocký MTB maraton
Veronika Kadlecová 1.

Luže - Košumberk
Pavla Benešová 2.

Kamenický MTB maraton
David Anderle
9.
18.
Kamil Máca
10.
19.
Tomáš Veselý 16.
30.
Martin Pleschinger 4.
51.
Krušnohorské peklo
Martin Pleschinger 13.
23.
Memoriál Fanyho Stelzera
Martin Pleschinger 10.
15.
Apache Jestřebí hory
trať 55 km
Kamil Máca 6.
19.
Tomáš Pánek
24.
102.
Veronika Kadlecová 2.
107.
Petyša Tour
trať 58 km
Kamil Máca 24.
36.
Petyša Tour
trať 30 km
Filip Bouček 6.
38.
Veronika Kadlecová 5.
75.
Zlaté kolo vysočiny
trať 50 km
Pavel Kos
1.
6.
Pavla Benešová 2.
25.
Zlaté kolo vysočiny
trať 100 km
David Fiedler 4.
4.
2. závod ČP XCM
Malevil Cup

Martin Pleschinger
25.
69.
MTB maraton
Nové město na Moravě

David Fiedler 13.
21.
Michal Reich
34.
51.
3. závod ČP XC
Tomáš Veselý 16.

Zdeňka Němcová 23.

Veronika Kadlecová
31.

Jihočesko-bavorský pohár MTB
Kubova Huť

Veronika Kadlecová 2.

XC Velká cena Fajťáku - časovka David Fiedler 1.

XC Velká cena Fajťáku - XC
David Fiedler 3.

Velká cena města Znojma
Veronika Kadlecová 2.

Cyklo Maštale
David Fiedler
6.
CykloSport Hájek liga
Nová Bystřice
Martin Matula 4.
10.
MTB maraton Prachatice
trať 63 km
Kamil Máca 4.
11.
Václav Beneš 10.
57.
Filip Bouček 21.
59
MTB maraton Prachatice
trať 42 km
Tomáš Veselý 3.
6.
Michal Reich 2.
10.
David Andrle 9.
22.
Zdeňka Němcová
2.
56.
Veronika Kadlecová 3.
74.
2. závod ČP XCM - Most
Martin Pleschinger
17.
49.
2. závod ČP XC Tomáš Veselý 10.

David Andrle 25.

Zdeňka Němcová 14.

Veronika Kadlecová 16.

JAL - Hrdějovice
Pavla Benešová 1.

MTB maraton Tálín
trať 55 km
Tomáš Veselý 5.
12.
Kamil Máca
11.
24.
MTB maraton Tálín
trať 34 km
Michal Reich 2.
6.
David Andrle 5.
11.
Filip Bouček 17.
65.
MTB maraton Třebíč
trať 60 km
Veronika Kadlecová 1.

MTB maraton Třebíč
trať 42 km
David Fiedler 1.

CykloSport Hájek liga
Stráž nad Nežárkou

Zdeňka Němcová 1.
25.
XC Nová Pec
Jihočesko-Bavorský pohár

Veronika Kadlecová 3.

JAL - Věžovatá Pláně
Pavla Benešová
2.

Okolo Zudova vrchu
časovka družstev
UNIQA "W"
Zdeňka Němcová
Pavla Burdová
Veronika Kadlecová
1.

UNIQA "A"
Tomáš Veselý
Michal Reich
David Fiedler
David Andrle
3.

UNIQA "B"
Kamil Máca
Jirka Svěrák
Martin Pleschinger
Martin Matula
4.

UNIQA "C"
Martin Dvořák
Václav Beneš
Tomáš Pánek
Filip Bouček
11.

MTB maraton Bohemie
Martin Pleschinger
9.
19.
1. závod ČP XC
Tomáš Veselý 18.

David Andrle 28.

CykloSport Hájek liga Třeboň
David Fiedler
4.
6.
Martin Matula
3.
8.
Marek Dočekal
4.
14.
Zdeňka Němcová
1.
26.
Kanec Trophy 2010 Tomáš Veselý 8.
22.
David Andrle 13.
45.
Lyžařský běžec Vysočiny
celkové výsledky
Libor Štěpánek
1.
3.
Zdeňka němcová
2.
2.
 

Nejnovější výsledky

vysledky2

Z fotogalerie

Rynárecká bejkovna 10.9.2011 07.JPG
Krkonose 2011 23
Jihlavská 24 2013 162.jpg