Výsledky 2011 PDF Tisk Email
datum závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
6. -8.10.

Les 3 Jours d'Aigle

scratch

keirin

sprint

vylučovací závod

1 km

Martin Škeřík 

 

 

15.

15.

14.

12.

14.

24.9.

Zručský MTB maraton Kácov

trať 72 km

Martin Pleschinger 8. 19.

Zručský MTB maraton Kácov

trať 36 km
David Anderle 1. 3.
Libor Štěpánek 1. 15.
23.9.

mistrovství ČR na dráze

1 km s pevným startem

Martin Škeřík 10.
22.9. WD-Dittus Bahn-Cup in Singen Martin Škeřík
6.

WD-Dittus Bahn-Cup in Singen

celkové pořadí

Martin Škeřík
4.
19.9. MTB Jungheinrich Cup Libor Štěpánek 5. 5.
17.9. Soběslavský MTB maraton Pavla Benešová 5. 148.
13.9. Schweiz. Meisterschaften-Bahn 2011

vylučovací závod

Martin Škeřík
17.

Schweiz. Meisterschaften-Bahn 2011

scratch

Martin Škeřík
19.
10.9. O putovní pohár bachranu Libor Štěpánek 1. 4.
10.9. Rynárecká bejkovna Jiří Svěrák 4.
David Anderle 5.
Tomáš Veselý 15.
Zdeňka Němcová 2.
Jana Čechová 4.
Lucka Berková 9.
Venda Beneš 2.
Karel Moravec 10.
Pavel Kos 16.
6.9.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

vylučovací závod

Martin Škeřík
20.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

hladký závod 5 km

Martin Škeřík
13.
4.9. Brzkovák Pavla Benešová 3. 35.
3.9. Bike Babí léto Martin Pleschinger 9. 13.

MTB Maraton Landštejn

trať 50 km

Libor Štěpánek

2. 6.
Tomáš Veselý 3. 8.
Venda Beneš 3. 13.
Lucka Berková 2. 51.
David Anderle 16. 85.
MTB Maraton Landštejn

trať 25 km

Karel Moravec
3. 8.

Krkonošská 70 MTB

trať 40 km, závod družstev

Petra Krbová

Zdeňka Němcová

Jana Čechová

1.
27.8. DAAK Tour Martin Pleschinger
32.
27.8.

MČR dráhová cyklistika

sprint

Martin Škeřík
8.
27.8.

Jihočesko-bavorský pohár MTB

Novosedly

Jana Čechová
4.
27.8.

Náměšťský cyklomaraton

trať 89 km

Libor Štěpánek 19. 71.

Náměšťský cyklomaraton

trať 41 km

David Anderle 1. 1.
Karel Moravec 10. 49.
Zdeňka Němcová 3. 51.
Lucka Berková 4. 122.
Pavla Benešová 6. 144.
26.8.

GP Prostějov

200 m

Martin Škeřík 16.

GP Prostějov

keirin
Martin Škeřík 11.
21.8. Železný dědek Pavla Benešová 4.
16.8.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

sprint

Martin Škeřík 5.
13.8.

Bike Vysočina

trať 80 km

Martin Pleschinger 15. 51.

Bike Vysočina

trať 40 km

David Andrle 6. 8.
Zdeňka Němcová 4. 117.
Jana Čechová 8. 133.
Lucka Berková 15. 264.
Pavla Benešová 22. 340.
6.8.

Krakatit MTB maraton Dobříš

trasa 53 km

David Andrle 3. 6.
Tomáš Veselý 5. 11.
Jana Čechová 3. 76.
6.8.

Jihočesko-bavorský pohár MTB

Řepčice

Zdeňka Němcová 1.
Lucka Berková 3.
Pavel Kos 3.
Karel Moravec 8.
6.8. MTB maraton Litvínov Martin Pleschinger 8. 11.
31.7. MTB maraton Příchovice Martin Pleschinger 9. 23.
24.7. Okoloústí Martin Pleschinger 4. 15.
23.7. XC Pařížov Jiří Svěrák 5. 5.
Michal Novotný 9. 10.
Libor Štěpánek 1. 12.
Pavel Kos 2. 18.
Karel Moravec 3. 28.
Jana Čechová 3. 31.
lucka Berková 4. 39.
17.7.

Cyklosport Hájek liga

trať 40 km

Michal Novotný
3. 6.
Libor Štěpánek 6. 21.
Zdeňka Němcová 1. 34.

Cyklosport Hájek liga

trať 20 km

Pavel Kos
9.
Karel Moravec 2. 26.
14.7.

WD-Dittus Bahn-Cup

sprint

Martin Škeřík 2.
14.7.

WD-Dittus Bahn-Cup

omnium

Martin Škeřík 3.
9.7.

Přes 3 vrchy Vysočiny

trať 85 km

Jiří Svěrák 5. 11.
Venda Beneš 9. 47.
Martin Pleschinger 41. 84.
Kamil Máca 25. 115.
Přes 3 vrchy Vysočiny

trať 50 km

Tomáš Veselý 4. 6.
David Andrle 6. 7.
Michal Novotný
9. 23.
Libor Štěpánek 3. 32.
Zdeňka Němcová 1. 50.
Lubomír Konupčík 17. 58.
Pavel Kos 19. 60.
Jana Čechová 5. 121.
Pavla Benešová 8. 232.
2.7.

Kamenický MTB maraton

trať 50 km

Jiří Svěrák
9. 14.
Tomáš Veselý 15. 25.

Kamenický MTB maraton

trať 25 km

David Andrle
1. 1.
Libor Štěpánek
2.
5.
Pavel Kos
9. 25.
Jana Čechová 2. 50.
Pavla Benešová 8. 112.
2.7. Author Znovín cup Vinařská 50 Zdeňka Němcová 1. 3.
30.6.

WD-Dittus Bahn-Cup

omnium

Martin Škeřík 2.
30.6. Šlapka Vysočiny  Jiří Svěrák
3. 3.
25.6. Rampušák Kamil Máca 23. 39.
Veronika Kadlecová 2. 59.
19.6.

Zlaté kolo Vysočiny

trať 50 km

Pavel Kos 8. 3.
19.6. Český pohár XC #4 Zdeňka Němcová 13.
Tomáš Veselý 25.
18.6. Malevil Cup Martin Pleschinger 12. 40.
12.6.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

sprint

Martin Škeřík 7.
11.6. Český pohár XC #3 Zdeňka Němcová 14.
4.6. Velká cena města Znojma Pavel Kos 1.
Karel Moravec
3.
Jiří Svěrák 2.
Jana Čechová 3.
Lucka Berková 4.
4.6. Jestřebí hory Kamil Máca 14. 29.
Martin Pleschinger 17. 37.
4.6. MTB Chýnov Zdeňka Němcová 1.
Tomáš Veselý 2.
29.5.

CykloSport Hájek liga

Kardašova Řečice

Venda Beneš 8. 18.
28.5. MTB maraton Kněžice Zdeňka Němcová 3.
Tomáš Veselý 4.
26.5.

WD-Dittus Bahn-Cup Singen

omnium

Martin Škeřík 3.
24.5.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

sprint

Martin Škeřík 6.
22.5. Jihlavská 24 MTB

Kamil Máca

Jiří Svěrák

Venda Beneš

Zdeněk Zahrádka

1.
21.5. MTB maraton Prachatice
Tomáš Veselý 4. 7.
Michal Reich 13. 46.
Zdeňka Němcová 1. 61.
Karel Moravec 15. 70.
Veronika Kadlecová 3. 95.
Lucka Berková 5. 143.
17.5.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

vylučovací závod

Martin Škeřík 17.
14.5. Mladá Boleslav Tour Veronika Kadlecová 3. 8.
14.5. Český pohár XC #2 Tomáš Veselý 25.
Zdeňka Němcová 14.
11.5.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

vylučovací závod

Martin Škeřík 17.
8.5.

MTB maraton Třebíč

trať 60 km

Tomáš Veselý 5.
Kamil Máca 9.
Veronika Kadlecová 2.

MTB maraton Třebíč

trať 42 km
Paval Kos 3.
Lucka Berková 2.
3.5.

Offene Rennbahn Zürich - Oerlikon

vylučovací závod

Martin Škeřík
23.
1.5. Okolo Frimberka MTB 2011 Jana Čechová 3.
Lucka Berková 4.
Karel Moravec 4.
24.4. MTB maraton Bohemie Martin Pleschinger 19. 31.
24.4. Ratibořický MTB maraton Veronika Kadlecová 5. 231.
23.4. MTB maraton Tálín Lucka Berková 5. 135.
16.4. Český pohár XC #1 Zdeňka Němcová 13.
Jana Čechová 16.
Tomáš Veselý 18. 35.
2.4.

Prague International

Half Marathon

Marek Dočekal
1446. 2471.
2.4.

Okolo Zudova vrchu

časovka družstev

UNIQA "A"

3.

UNIQA "W"

3.

Šlapky UNIQA MMAuto 

7.

Zdeňka NěmcováY

1. 74.

David Andrle

8. 8.

Tomáš Veselý

10. 10.

Veronika Kadlecová

10. 117.

Jana Čechová

11. 125.

Jiří Svěrák

21. 21.

Kamil Máca

36. 36.

Martin Dvořák

55. 55.
19.3. Krkonošská 70

Libor Štěpánek


42.
29.1. Lužická 30 Martin Pleschinger 10. 23.
9.1. Jizerská 50 Martin Pleschinger 550. 1129.
 

Nejnovější výsledky

vysledky2

Z fotogalerie

Chorvatsko 2015 11.JPG
Jihlavská 24 MTB 140.jpg
Svojkovsky pohar 03