Cross Country Pařížov PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal (a) Karel Moravec   
Sobota, 30 Červenec 2011 10:41

V sobotu 23.7. 2011 se uskutečnil 3. ročník závodu Pařížov cross country a z našeho týmu se zúčastnilo 7 závodníků.

Jmenovitě zkušený Libor, Michal, Jirka a také mladí a nadějní závodníci Karel a Pavel. Samozřejmě se závodu zúčastnily i dvě skvělé závodnice Janča a Lucka. Závod byl naplánován na 90 minut, okruh měřil 6 km. Start proběhl v 13:00. Na startu bylo 53 závodníků a odstartováno bylo bez větších komplikací. Závod byl spíše techničtější a pomalejší. Na trati jsme mohli spatřit mnoho prudkých sjezdů mezi stromy, a také postavené schody z kamenů, které byly pěkně zrádné. Dva dny před závodem dost pršelo, takže v místech, kde nesvítí slunce, byly veliké kaluže s bahnem, které závodníky zpomalily, když si špatně najeli.

Ti nejlepší jezdci zvládli okruh objet 6x za 90 minut. Nejvíce ujetých kol za nejkratší dobu měl z našeho týmu Jirka, ale protože měl nejvíce konkurentů, byl 5. Ale super výkon. Pavel si dojel pro skvělé druhé místo. Za Pavlem, se ztrátou 10-ti minut, dojel Karel, pro také dobré třetí místo ve své kategorii. Libor vybojoval dokonce první místo ve své kategorii. A také skvěle si vedla Janča, která skončila 3.

UNIQA Jihlava ani v Pařížově neudělala ostudu, naopak hodně zářila. Samozřejmě nechybí ani fotogalerie.

 

Komentáře  

 
0 # Cross Country Pařížovbondage 2015-10-24 20:22
I am curious to find out what blog system you happen to be utilizing?

I'm having some minor security issues with my latest website and I would like to find
something more secure. Do you have any suggestions?

Also visit my blog post bondage: 11870.com/.../bondage-basico-i
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Z fotogalerie

XC Rynarec 12.JPG
Chorvatsko 2014 - Marek 43.jpg
soustředění Jizerky 2012