Výsledky 2012 PDF Tisk Email
datum závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
29.9.

Cyklorájem Podralsko

Martin Pleschinger

5. 16.
22.9. 

Soběslavský MTB maraton

trať 65 km

Zdeňka Němcová

1. 41.

Soběslavský MTB maraton

trať 40 km

Tomáš Veselý

5. 10.
  15.9.

O putovní pohár Barchanu

Zdeňka Němcová

1.

Karel Moravec

3.

Valašský MTB král

trať 60 km

Jiří Svěrák

 3. 8.

Valašský MTB král

trať 30 km

Michal Novotný

 7. 27.

Václav Beneš

 3. 35.

Jana Svěráková

5. 47.

Pražská 50

Pavla Benešová

 16.  366.
12.9. 

MTB kriterium Pelhřimov

Zdeňka Němcová

2.

Jana Svěráková

3.

David Fiedler

6.

Karel Moravec

8.

Jiří Svěrák

9.

Pavel Kos

13.
8.9.

Rallye Sudety

Martin Pleschinger

5. 59

Rynárecká Bejkovna

Karel Moravec

1.

Zdeňka Němcová

1.

Jana Svěráková

3.

Jiří Svěrák

8.

Tomáš Veselý

20.

Pavel Kos

72.

Václav Beneš

7.
1.9.

Bike Babí léto

Martin Pleschinger

1. 15.

Okoloprahy

Pavla Benešová

3. 45.
26.8.

Okolo Šenova

Martin Pleschinger

2.  7.
   25.8.

 

Český pohár MTB #6

Zdeňka Němcová

13.

Pavel Kos

 14.

DAAK Tour

Martin Pleschinger

3.

Manitou Železné hory

Pavla Benešová

4. 74.
18.8.

Svojkovský pohár

Martin Pleschinger

1.

Rusavská 50

Zdeňka Němcová

3. 117.

Železný dědek

Pavla Benešová

3. 19.
11.8.

Ještěd Tour

Martin Pleschinger

7. 41.

Vožický MTB maraton

Karel Moravec

19. 22.
4.8.

Krušnohorský QWERt MTB maraton

Martin Pleschinger

3. 15.
28.7.

Jarošovská šlapka

Pavel Kos

1. 13.

Tomáš Veselý

9. 23.

Zdeňka Němcová

1. 27.
21.7.

Český pohár MTB #5

Karel Moravec

18.

Zdeňka Němcová

6.

Tomáš Veselý

 13.

Karlštejn Tour

Pavla Benešová

5. 78.
14.7.

 

Salzkammergut Trophy

Veronika Kadlecová

10. 22.

Přes 3 vrchy Vysočiny

trať 85 km

Kamil Máca

14. 33.

Přes 3 vrchy Vysočiny

trať 50 km

 

Tomáš Veselý

13. 21.

David Fiedler

9. 30.

Karel Moravec

7. 34.

Michal Novotný

13. 39.

Zdeňka Němcová

1. 40.

Pavel Kos

24. 79.

Martin Dvořák

16. 95.
9.7.

Václavický Krpál

Pavla Benešová

4.
7.7. 

Kamenický MTB maraton

Veronika Kadlecová

8. 218.

Český pohár MTB #4

 

Zdeňka Němcová

 9.

Karel Moravec

 21.
30.6.

Bikemaraton Krkonošák

trať 28 km

Veronika Kadlecová

3. 21.

Znovín Cup

Zdeňka Němcová

2. 68.

Tomáš Veselý

 24. 97.
24.6.

Otevřené mistrovství

pardubického kraje MTB XC

Jana Svěráková

2.

Jiří Svěrák

5.
17.6.

Jihočesko-bavorský pohár v Řepice

Pavel Kos

3.

Karel Moravec

9.

Malevil Cup

mistrovství Evropy v MTB maratonu

trať 105 km

Martin Pleschinger

5. 39.

Libor Štěpánek

19. 102.

Malevil Cup

trať 65 km

Zdeňka Němcová

3. 83.
16.6. 

Genesis Bike Prague

trať 35 km

Pavla Benešová

10. 69

Galaxy Petyša Tour

trať 58 km

Kamil Máca

19. 42.

Galaxy Petyša Tour

trať 30 km

Jana Svěráková

2. 52.

Kopečkovské drncání

Tomáš Veselý

2. 11.
9.6. 

Orlík Tour

trať 33 km

Pavla Benešová

6. 64.

Orlík Tour

trať 57 km

Martin Pleschinger

12. 74.

O Štamberského krále

Zdeňka Němcová

1.
5.6.

Bike de Luxe Bikové úterky

Karel Moravec

3.

Pavel Kos

16.
3.6.

O pohár starosty města Česká Kamenice

Martin Pleschinger

1.

Okolohradce

Pavla Benešová

8. 102.

 

2.6.

 

 

MTB Chýnov

Zdeňka Němcová

1. 38.

Libor Štěpánek

4. 16.

ABB Cup

Martin Pleschinger

2. 16.

Český pohár MTB #3

Pavel Kos

17.

Karel Moravec

25.
26.5.

 

 

Ježek Pells MTB maraton

 

Tomáš Veselý

1.

Zdeňka Němcová

1.

Libor Štěpánek

5.

Český pohár MTB #2

 

 

Jana Čechová

14.

Pavel Kos

23.

Karel Moravec

23.
20.5. Velká cena Fajťáku

Zdeňka Němcová

1.
 19.5. 

Jihlavská 24 MTB

6h dvoučlenná družstva

Pavel Sopko

Filip Bouček

6.

Martin Matula

Jana Čechová

1.

Jihlavská 24 MTB

24h čtyřčlenná družstva

Kamil Máca

David Fiedler

Jiří Svěrák

Venda Beneš

2.

Jihlavská 24 MTB

12h jednotlivci

Libor Štepánek 3.

Mladá Boleslav Tour

trať 34 km

Pavla Benešová 13. 119.

Extrém bike Most

trať 67 km

Martin Pleschinger 5. 33.
12.5. 

Merida Bike Vysočina

trať 80 km

Martin Pleschinger 3. 25.

Merida Bike Vysočina

trať 40 km

 Tomáš Veselý 11. 18.
Karel Moravec 10. 44.
Zdeňka Němcová 2. 82.
Jana Čechová 3. 129.
Lucka Berková 3. 208.
Pavla Benešová 13. 273.
8.5.

Okolo Liberce

trať 25 km

Pavla Benešová 6. 89
6.5. Jihočesko-bavorský pohár Pavel Kos 9.
5.5. Šela marathon Martin Pleschinger 14. 105.
28.4. Okruhy pod Jehlou Martin Pleschinger 1.
21.4. MTB maraton Tálín Martin Pleschinger 11. 43.
21.4. Český pohár MTB #1 Jiří Svěrák 10.
Pavel Kos 30.
Zdeňka Němcová 23.
Jana Čechová 28.
Karel Moravec 27.
15.4. Bohemie MTB maraton Martin Pleschinger 3. 14.
14.4. 50 Cyklorájem Podralsko Martin Pleschinger 2. 8.
Okolo Zudova vrchu
časovka družstev
UNIQA "W"
Zdeňka Němcová
Jana Čechová
Lucka Berková
1.
UNIQA "A"
Tomáš Veselý
Jiří Svěrák
Kamil Máca
David Fiedler
3.
UNIQA "B"
Pavel Kos
Václav Beneš
Karel Moravec
Marek Dočekal
9.
8.1. Jizerská 50 Martin Pleschinger 483. 894.
 

Z fotogalerie

Krkonose 2010-Veronika 03
Genesis Bike Prague v cíli
časovka Jedlová 02.jpg