Orlík s Kolem pro život PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Napsal (a) Pavla Benešová   
Pátek, 15 Červen 2012 20:15

S vyhlídkami na bezzávodní víkend, kdy jsem si plánovala úklid, praní atd se mi někdy zkraje týdne ozval Martin, že jede na závod Kola pro život a že mě vezme. Neváhala jsem ani minutku a s nadšením, že nebudu muset jet vlakem, jsem souhlasila.

Po uplakaném týdnu se v sobotu vylouplo sluníčko a s potěšením jsem shledala, že v lesích nebyla po dešti prakticky ani stopa, když pominu dvě kaluže. Jednu, která silně zaváněla močůvkou (a přestože se dala objet, zákon přitažlivosti se mi nevyhnul a já té louži taky ne), a druhou, která mě nahodila až k patě. Musím říct, že holky za to vzaly fest, vlastně jsem je ani neviděla, jak za to berou, neviděla jsem je v podstatě vůbec. smiley  Na druhou stranu, jsem zase tak špatně nejela, když vezmu v potaz, že jsem dojela líp než Martin, který byl poslední dobou zvyklý vyhrávat. Nu, snad se mu forma na příští týden vrátí, jede totiž Malevil Cup...

Nakonec mi i bylo ukázáno, jak se jezdí velká cyklistika, kdy mě pánové Boudný, Hynek a Hruška předjeli pod delším brdkem a v momentě, kdy já usilovně řadila na lehčí převod, oni už byli na hoře a v čudu. Z toho plyne ponaučení jet co to jde, nebo taky rychleji řadit.

No tak jo, tady jsou výsledky a po čase třeba i fotky.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Z fotogalerie

Jizerka 2015 14.jpg
Jihlavská 24 MTB 087.jpg
Okolo Zudova vrchu 2012 001.JPG