Výsledky 2013 PDF Tisk Email
datum závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
28.9.

Jihlavská 24 km

Karel Moravec 1.  
Adam Lavička 2.  
Šimon Vítů 4.  
David Fiedler 1.  
Zdeňka Němcová 2.  
14.9.

Rynárecká bejkovna

Adam Lavička 1.  
Šimon Vítů 6.  
Tomáš Veselý 12.  
David Fiedler 5.  
Zdeňka Němcová 2.  
8.9. 

XC pohár #5
Boskovice

Šimon Vítů 22.  
Karel Moravec 16.  
7.9.

Rallye Sudety

Zdeňka Němcová 4. 198.
1.9.

Zličínské okruhy

Pavla Benešová 3.  
31.8. 

Velká cena města Úval

Pavla Benešová 5.  

MTB Maraton Landštejn
trať 55 km 

David Fiedler 2. 2.
Karel Moravec 5. 2.
Venda Beneš 6. 22.
Martin Matula 14. 48.
Jiří Svěrák 16. 63.
MTB Maraton Landštejn
trať 25 km
Adam Lavička 1. 1.
24.8.

XCO Čeřínek

Adam Lavička 1.  
David Fiedler 2.  
Martin Pleschinger 3.  
Karel Moravec 3.  
Pavla Benešová 4.  
Michal Novotný 5.  
Tomáš Veselý 5.  
Šimon Vítů 6.  
18.8. Železný dědek Pavla Benešová 6.  
17.8.

Svojkovský pohár

Martin Pleschinger 4.  

Náměšťský cyklomaraton

Tomáš Veselý 12. 32.
Zdeňka Němcová 1. 72.

XC pohár #3
Pec pod Sněžkou

 Pavel Kos 16.  
Adam Lavička 17.  
Karel Moravec 20.  
10.8.

Jihočeský pohár Novosedly

Šimon Vítů 2.  
Adam Lavička 7.  
Karel Moravec 9.  

Krušnoton
trať 180 km

Martin Pleschinger 7. 38.
3.8.

Šumavský MTB maraton

Karel Moravec 13. 115.

Krušnohorský MTB QWERT maraton
Český pohár #4

Martin Pleschinger 7. 29.
27.7.

Vysočina Cycling MTB Třebíč

David Fiedler 2. 4.
Adam Lavička 2. 6.
Šimon Vítů 3. 10.
Karel Moravec 4. 15.

LAPIERRE Tuatara Bike 2013

Martin Pleschinger 1. 7.

Jarošovská šlapka

Tomáš Veselý 8. 20.
Zdeňka Němcová 2. 33.

Karlštejn Tour

Pavla Benešová 4. 64.
21.7.  

XC pohár #3
Bedřichov
mistrovství ČR

Šimon Vítů 25.  
Adam Lavička 16.  
Karel Moravec 25.  
20.7. MTB Okolo Vlásenice Veronika Kadlecová 2.  

Přes 3 vrchy Vysočiny
trať 85 km

 Kamil Máca 10. 27.
Zdeňka Němcová 1. 39.
Martin Pleschinger 17. 77.

Přes 3 vrchy Vysočiny
trať 50 km

       

David Fiedler

3. 5.

Pavel Kos

7. 15.

Michal Novotný

6. 16.

Tomáš Veselý

14. 26.

Venda Beneš

10. 50.

Pavel Sopko

25. 98.

Pavla Benešová

3. 150.

Lucka Bílková

5. 192.
13.7.

SAL - Litvínov - Lesná

Martin Pleschinger

3. 21.
29.6.

Houštecký cyklomaraton
trať 60 km

Veronika Kadlecová

4. 164.
29.6.

Tuchořické okruhy

Martin Pleschinger

3. 17.

Pavla Benešová

2. 22.
27.6.

Šlapka vysočiny

Adam Lavička

1.  

Karel Moravec

2.  

David Fiedler

1.  

Pavel Kos

2.  
22.6.

O putovní pohár Barchanu

Adam Lavička

2.  
Šimon Vítů 3.  
Karel Moravec 5.  
David Fiedler 3.  
Zdeňka Němcová 1.  

Genesis Bike Prague

Pavla Benešová

3.  35.

FoFr Cup

Martin Pleschinger

2. 16.
15.6.

Zlaté kolo Vysočiny

trať 50 km

Pavla Benešová

1. 32.

Zlaté kolo Vysočiny

trať 100 km

David Fiedler

5. 8.
Ježek Bike Maraton

Adam Lavička

1. 4.

Karel Moravec

4. 9.

Šimon Vítů

5. 19.

Zdeňka Němcová

1. 36.

Malevil Cup

MČR MTB maraton

Martin Pleschinger

10. 88.
9.6.

XC pohár #3

Kutná Hora

Šimon Vítů

23.  

Karel Moravec

23.  

Tomáš Veselý

15.  

Pavel Kos

19.  
2.6.

XC pohár #2

Praha

Adam Lavička

 15.  

Karel Moravec

29.  

Pavel Kos

17.  
25.5.

Bike Vysočina Maraton

trať 40 km

Karel Moravec

5. 32.

Zdeňka Němcová

1. 96.
25.5.

ABB Cup

Šimon Vítů 

5. 20.

Martin Pleschinger

9. 38.
18.5.
    

Jihlavská 24 MTB

    

12 h. solo muži open

Jiří Svěrák

1.  
12 h. 2-tým muži 40+ let
Václav Beneš, Martin Dvořák
1.  

12 h. 2-tým muži OPEN

David Fidler, Kamil Máca

Marek Dočekal, Lubomír Konupčík

Pavel Sopko, Martin Matula

 

2.

3.

4.

 

6 h. 2-tým muži OPEN

Tomáš Veselý, Pavel Kos

4.

 

6 h. 2-tým ženy OPEN

Lucie Berková, Veronika Kadlecová

1.

 

6 h. 2-tým MIX OPEN

 

Zdeňka Němcová, ?? Tůma

1.

 

6 h. 2-tým muži střední školy

 Šimon Vítů, Josef Vítů 

Karel Moravec, Adam Lavička

 

1.

2.

 
12.5.   

ČEZ MTB Maraton

trať 60 km

Adam Lavička

 2. 5.

Zdeňka Němcová

1. 38.

ČEZ MTB Maraton

trať 42 km

Karel Moravec

4. 4.

Šimon Vítů

6. 6.

Pavel Kos

11. 11.
8.5.   

O Štramberského krále

Adam Lavička

2.  

Karel Moravec

7.  

Šimon Vítů

8.  

Zdeňka Němcová

5.  

Tomáš Veselý

7.  

Kamil Máca

10.  
Jiří Svěrák 14.  

David Fiedler

8.  
5.5.

XC Bílý kámen

Martin Pleschinger

3.  
28.4. 

Okruhy pod Jehlou

 

Martin Pleschinger

2.  

Pavla Benešová

4.  
27.4.

XC pohár #1

Teplice

 

Adam Lavička

23.  

Karel Moravec

40.  

Šimon Vítů

32.  
21.4.

Bohemie MTB maraton

Martin Pleschinger

2. 12.
20.4.

Okolo Zudova vrchu
časovka družstev

 

UNIQA "J"

Karel Moravec

Šimon Vítů

Ondřej Partl

 2.  

UNIQA "A"

Tomáš Veselý

David Fiedler

Pavel Kos

4.  
13.4.

Okolobudějic

trať 22 km

Karel Moravec

2. 3.

Pavla Benešová

1. 30.

Adam Lavička

20. 73.
2.3. Krkonošská 70

Libor Štěpánek v teamu

Bakajda Harrachov D

   19.
23.2. Studenská 15

Libor Štěpánek

1. 3.

Zdeňka Němcová

1.  
16.2.  Ovčí stopou Lhotka

Libor Štěpánek

4. 7.

Šimon Vítů

2.  
27.1.   Hojkovské okruhy

Libor Štěpánek

2. 6.

Zdeňka Němcová

1.  

Šimon Vítů

2.  
19.1.   Řásenská stopa

Libor Štěpánek

1. 2.

Zdeňka Němcová

1.  

Šimon Vítů

2.  
 

Z fotogalerie

148
Tři vrchy Vysočiny 01.JPG
MTB maraton Příchovice 03.jpg