Genesis Bike Prague PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 47
NejhoršíNejlepší 
Napsal (a) Pavla Benešová   
Středa, 26 Červen 2013 21:42
Loni na Genesis to nebyla žádná sláva, měla jsem krátce bajka a nijak zvlášť jsem se necítila na supr výsledky.
Letos to bylo jiné, měla jsem nového bajka, který prý jede za mě a logicky bych měla mít i lepší formu a tak vůbec.
Přihlašovalo se velmi brzy, prakticky už v únoru, za což se mi mnozí smáli, jak to mám nalajnované. Nicméně jsem mohla být ráda, že jsem tak udělala, protože konečné číslo startujících bylo okolo 1500, což je číslo téměř shodné s Kolem pro život, které je podobně masové ( těžko říct, co lidi tolik přitahovalo...). Navíc začátek byl o to horší, že se dlouhá a krátkrá trasa startovala dohromady. No a startovní čísla se přidělovala podle data přihlášky, ne podle předchozího umístění.
Ono sobotní ráno jsem nezačala zrovna dobře, snídaně byla jiná, než jsem normálně zvyklá, co si budem povídat, snědla jsem co jsem měla pod rukou... Druhá pecka mě zastihla při promazávání řetězu, kdy mi došlo mazivo... nicméně přítel na telefonu, potažmo FB to spravil. ;)
Příhodně namazaná jsme vyrazila na start... lidu jako smradu, no co, nějak to půjde... hned od startu jsem se snažila prodrat dopředu, přece jen, měla jsem na to pár set metrů než se trasa zužovala... a pak nic, konec... půl metru široká cestička vyšlapaná od páníčků se psy (díky bohu, že ji po stranách vysekali).
Ale potom to už šlo ráz na ráz, děvčátka jsem sbírala jako korálky... zob a zob... v hlavně mi znělo, dej si velkou, šlapej a makej... i když to byla trasa „na čistotu" nebyla nijak pohodová a hlavně posledních 5 km jsem toho měla fakt už plné zuby, furt jen drncání a drncání, zlatá silnička... nicméně jsem si byla vědoma, že jsem někde na trati musela polevit, když mě za posledním brodem, před konečným stoupáním předjela soupeřka... To mě natolik naštvalo (se tady snažím, div duši nevypustím), že jsem jí do kopce, stylem motorová myš, předjela a dojela s půl minutovým náskokem do cíle.
Ještě že tak, vysloužilo si to třetí místo v kategorii, ponožky a spokojenost.
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Z fotogalerie

Zadar 2012 062
Šela maraton 2012 04
Chorvatsko 2014 - Pavel 055.jpg