Výsledky 2014 PDF Tisk Email
datum závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
12.10. Soběšická mulda Šimon Vítů 1.  
4.10. Roštýnské stráně Šimon Vítů 1.  
28.9. Poslomlýnský ventilek Martin Pleschinger 1.  
 27.9. MTB Doxy maraton Martin Pleschinger 6. 17.
Oderská Mlýnice Karel Moravec 9. 42.
Humpolecká 50 Šimon Vítů 1.  
21.9. Pells kriterium Adam Lavička 12. 20.
    Karel Moravec 4. 22.
20.9. Rynárecká bejkovna Adam Lavička 1.  
Karel Moravec 2.  
Šimon Vítů 3.  
Ondřej Partl 7.  
Jakub Luňáček 16.  
13.9. Cyklomararton Tour Praha Pavla Benešová 1. 20.
Český pohár XCO #6
Zadov
Adam Lavička 6.  
Karel Moravec 12.  
Jakub Luňáček 19.  
7.9. Okolo Šenova Martin Pleschinger 1. 4.
6.9. Tour de Zeleňák Martin Pleschinger 6. 18.
  Ježek Pell´s bike maraton Šimon Vítů 1. 3.
3.9. XCR Cup  Karel Moravec 3. 27.
30.8. Cyklocamp MTB Maraton Šimon Vítů 1. 5.
Karel Moravec 2. 7.
Tomáš Veselý 10. 33.
Martin Matula 11. 45.
Bike Babí léto Martin Pleschinger 3. 16.
23.8. Lužický hrb Martin Pleschinger 4. 11.
Okolo Vémyslic Ondřej Partl 1. 1.
KPŽ Železné hory Karel Moravec 12. 59.
17.8. Svojkovský pohár Martin Pleschinger 2.  
16.8. O putovní pohár Barchanu Karel Moravec 1. 5.
Šimon Vítů 2. 7.
9.8. Vožický MTB maraton Šimon Vítů 6. 7.
2.8. Krušnohorský MTB Qwert maraton
Český pohár XCM #3
Martin Pleschinger 4. 19.
Zdeňka Němcová 2. 49.
2.8. Šumavský MTB maraton Karel Moravec 11. 40.
26.7. Bike Marathon Příchovice Martin Pleschinger 5. 20.
Jarošovská šlapka Šimon Vítů 2. 11.
20.7. Český pohár XCO #5
mistrovství ČR
Adam Lavička 9.  
Šimon Vítů 20.  
Jakub Luňáček 28.  
Karel Moravec 22.  
19.7. Okolo Vlásenice Šimon Vítů 1. 22.
12.7.  Přes 3 vrchy Vysočiny
trať 85 km 
Zdeňka Němcová 1. 41.
Martin Pleschinger 6. 19.
Přes 3 vrchy Vysočiny
trať 50 km
Adam Lavička 2. 2.
Karel Moravec 1. 5.
Šimon Vítů 2. 7.
Tomáš Veselý 10. 32.
Martin Matouš 20. 96.
9.7. XCR Cup Karel Moravec 2. 17.
Šimon Vítů 5. 38.
5.7. FoFr Cup Martin Pleschinger 1. 8.
Český pohár XCO #4
Pec pod Sněžkou 
Karel Moravec 16.  
Šimon Vítů 27.  
Jakub Luňáček 32.  
2.-5.7. MTB Trilogy - celkově Zdeňka Němcová 2.  
1. etapa 2.  
2. etapa 2.  
3. etapa 2.  
28.6.  Znovín Cup Vinařská 50  Zdeňka Němcová 1. 42.
Tomáš Veselý 67. 574.
Šimon Vítů 3. 16.
21.6. Malevil Cup
Český pohár XCM #2
Martin Pleschinger 7. 53.
Zdeňka Němcová 9. 228.
XCO Třebíč Karel Moravec 1.  
Šimon Vítů 3. 15.
15.6. Český pohár XCO #3
Kutná Hora
Karel Moravec 18.  
Šimon Vítů 23.  
Krušnohorské peklo Martin Pleschinger  13.  
14.6. Genesis Bike Prague Pavla Benešová 5. 50.
11.6. XCR Cup   Karel Moravec  5. 25.
7.6. MTB Maraton Chýnov Pavla Benešová 4. 97.
Extrém Bike Most
Český pohár XCM #2
Zdeňka Němcová 5. 76.
Martin Pleschinger 13. 70.
1.6. Vyking - král Vysočiny
trať 50 km
Jan Blažek 1. 1.
Vyking - král Vysočiny
trať 100 km
Ondra Partl 24. 27.
1.6. Cyklomaraton Hradec Králové
trať 30 km
Pavla Benešová 2. 41.
Velká cena města Znojma Karel Moravec 3.  
Šimon Vítů 2.  
25.5. XC Dymník Martin Pleschinger 1.  
24.5.  ABB Cup Šimon Vítů 2. 23.
Martin Pleschinger 5. 31.
Pavla Benešová 4. 164.
Birell bike Vysočina Karel Moravec 1. 25.
17.-18.5. Český pohár XCO #2 
Bedřichov 
Adam Lavička 32.  
Jakub Luňáček 32.  
14.5. XCR Cup Karel Moravec 2. 37.
10.5. O pohár města Velešína Šimon Vítů 3. 12.
KPŽ - Mladá Boleslav Tour Pavla Benešová 3. 69.
8.8. O Štamberského krále David Fiedler 1.  
Šimon Vítů 2.  
Zdeňka Němcová 2.  
Adam Lavička 5.  
Jakub Luňáček 7.  
Tomáš Veselý 9.  
Jan Blažek 13.  
Ondřej Partl 14.  
3.5.  Author Šela marathon, trať 92 km
Český pohár XCM #1
Zdeňka Němcová 6. 183.
Author Šela marathon, trať 50 km Tomáš Veselý 17. 23.
MTB XCO Beckov Pavla Benešová 1.  
Vilémovická 120 Šimon Vítů 1.  
1.5. Bohemie MTB maraton Martin Pleschinger 2. 12.
29.4. Bikové úterky Šimon Vítů 2. 12.
26.4.     Okolo Zudova vrchu
časovka družstev    
UNIQA "J"
Karel Moravec
Šimon Vítů
Jakub Luňáček
1.  
UNIQA "W"
Zdeňka Němcová
Pavla Benešová
Veronika Kadlecová
2.  
UNIQA "A"
Adam Lavička
David Fiedler
Karel Moravec
Ondřej Partl
3.  
UNIQA "B"
Tomáš Veselý
Michal Novotný
Pavel Kos
Jan Blažek
7.  
UNIQA "C"
Pavel Sopko
Daniel Císař
Martin Matula
Marek Dočekal
13.  
20.4. Okruhy pod Jehlou Martin Pleschinger 4.  
19.4.  Český pohár XCO #1 
Teplice
Karel Moravec 26.  
Šimon Vítů 41.  
13.4. Dukovanské okruhy - 1. etapa David Fiedler 5.  
12.a 13.4.   Dukovanské okruhy - 1.+2. etapa   Jakub Luňáček 1.  
Karel Moravec 1.  
Adam Lavička 10.  
30.3.   Kamptal Klassic Trophy   Adam Lavička 69.  
Karel Moravec 18.  
Šimon Vítů 29.  
23.3. Pražský MTB pohár #1 - Zličín Adam Lavička 12.  
18.1. Winter okolo Hradce Králové
trať 20 km
 Adam Lavička  1. 1.
Pavel Kos 4. 6.
Jakub Luňáček 4. 24.
 

Z fotogalerie

19 Reklama na Atomic
Jihlavská 24 MTB 059.jpg
Jihlavská 24 2013 008.jpg