Výsledky 2015 PDF Tisk Email
datum závod jméno pořadí
v kategorii
pořadí
celkově
 26.9. Humpolecká 50 Šimon Vítů 2. 2.
19.9. O pohár starosty města Česká Kamenice Martin Pleschinger 2.  
Rynárecká bejkovna Šimon Vítů 1.  
12.9. Rallye Sudety Martin Pleschinger 10. 58.
Bike maraton Kněžice Šimon Vítů    
5.9. Tour de Zeleňák Martin Pleschinger 1. 8.
St. Georgen am Walde
trať 44 km
Šimon Vítů 2. 3.
29.8. DAAK Tour Martin Pleschinger 1. 7.
LAHOcup
trať 50 km
Šimon Vítů  65. 180.
22.8. Bike Babí léto Martin Pleschinger 1. 8.
Král'ovský maratón Zdeňka Němcová 1.  
16.8. Svojkovský pohár Martin Pleschinger 3.  
15.8. Malíkov Open Šimon Vítů 1. 4.
14.-16.8. Horal tour celkově Zdeňka Němcová 3.  
1. etapa Vysokohorská 5.  
2. etapa - Krejzi 133km 2.  
3. etapa - Cross country 3.  
8.8. Krušnoton
trať 180 km
Martin Pleschinger 15. 44.
1.8. Krušnohorský MTB QWERT maraton
4. závod ČP XCM
Martin Pleschinger 2. 15.
KPŽ - Šumavský MTB maraton Adam Lavička  6. 19.
MTB Sádecká pila
trať 20 km 
Jakub Luňáček 2. 3.
MTB Sádecká pila
trať 40 km
Šimon Vítů 1. 4.
Jan Blažek 9. 17.
25.7. Jarošovská šlapka Šimon Vítů 2. 2.
Zdeňka Němcová 2. 25.
Eleven Bike Příchovice Martin Pleschinger 4. 25.
KPŽ - Praha - Karlštejn Tour Adam Lavička 1. 11.
18.7. Okolo Vlásenice Šimon Vítů 2. 11.
11.7. 4.závod ČP XCO 2015 Šimon Vítů 14.  
Jakub Luňáček 26.  
Přes tři vrchy Vysočiny Zdeňka Němcová 1. 43.
2.-5.7. MTB Trilogy Broumovsko
celkové pořadí
Tomáš Veselý 10. 61.
Zdeňka Němcová 1. 63.
5.7. MTB Trilogy Broumovsko
#3 Vraní hory
Zdeňka Němcová  1. 60.
Tomáš Veselý 14. 77.
4.7. MTB Trilogy Broumovsko
#2 The Best of Sudety
Tomáš Veselý 13. 70.
Zdeňka Němcová 2. 79.
3.7. MTB Trilogy Broumovsko
#1 Strefa MTB Kleine Alpen
Tomáš Veselý 8. 61.
Zdeňka Němcová 1. 68.
2.7. MTB Trilogy Broumovsko
#0 Prolog 
Tomáš Veselý 11. 47.
Zdeňka Němcová 1. 78.
4.7.  Vysočina Cycling MTB Šimon Vítů 1. 5.
Jakub Luňáček 2. 9.
Bikemaraton Drásal
trať 115 km
Martin Pleschinger 7. 44.
Bikemaraton Drásal
trať 53 km
Adam Lavička 1. 3.
27.6. KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour Adam Lavička 3. 7.
Krkonošák
3. závod ČP XCM
Martin Pleschinger 6. 28.
Vinařská 50 - Znovín cup Zdeňka Němcová 1. 53.
Tomáš Veselý 25. 181.
 21.6. 4.závod ČP XCO 2015 Jakub Luňáček 26.  
20.6. Malevil Cup Martin Pleschinger 8. 40.
14.6. 3.závod ČP XCO 2015 Jakub Luňáček 21.  
Tomáš Veselý 7.  
Krušnohorské peklo Martin Pleschinger 8. 26.
6.6. Extrém Bike Most
2. závod ČP XCM
Martin Pleschinger 12. 67.
Tomáš Veselý 12. 72.
Zdeňka Němcová 7. 98.
KPŽ - Ještěd Tour Adam Lavička 3. 6.
31.5.  Velká cena města Znojma Šimon Vítů 1.  
Jan Blažek 5.  
Rohas Cup Martin Pleschinger 5. 8.
30.5. KPŽ - Jestřebí hory Adam Lavička 5. 13.
23.5. Řečické okruhy Šimon Vítů 1. 1.
ABB Cup Martin Pleschinger 6. 25.
17.5. 2.závod ČP XCO 2015 Šimon Vítů 20.  
Jakub Luňáček 36.  
16.-17.5. Jihlavská 24 MTB    12 h.duo muži open
Jan Blažek+Ondřej Partl
Martin Matula +Pavel Sopko
Martin Matouš + Jelínek

1.
3.
4.
 
12 h. duo muži 40+ let
Václav Beneš, Martin Dvořák

1.
 
24 h. solo muži open
Lubomír Konupčík

15.
 
11.5. KPŽ - Mladá Boleslav Tour Adam Lavička 3. 12.
10.5. XC Dymník Martin Pleschinger 1.  
8.5. O Štramberského krále Adam Lavička 2.  
Zdeňka Němcová 3.  
Šimon Vítů 4.  
Jakub Luňáček 5.  
2.5. okolo Polevska Martin Pleschinger 2. 7.
Šela marathon
trať 93 km, 1. závod ČP XCM
Zdeňka Němcová 6. 149.
Šela marathon
trať 49 km
 Tomáš Veselý 9. 12.
MTB Jemnice - O putovní pohár Barchanu Jakub Luňáček 3. 10.
Šimon Vítů 4. 18.
KPŽ - Hustopeče Agro Tour Adam Lavička 7. 19.
26.4. Bohemie MTB Maraton Martin Pleschinger 2. 10.
25.4. VILÉMOVICKÁ 120
štafeta dvojic
Zdeňka Němcová
Hanka Nenadálová
1.  
Josef Vítů
Šimon Vítů
2.  
KPŽ - Trans Brdy Adam Lavička 3. 17.
21.4. Bikové úterky 2015 - Chotěboř Zdeňka Němcová 2.  
Adam Lavička 2. 2.
Tomáš Veselý 5. 6.
Šimon Vítů 3. 9.
Jakub Luňáček 6. 16.
Ondřej Partl 15. 26.
18.4. 1. závod ČP MTB XCO Teplice Šimon Vítů 26.  
Jakub Luňáček 28.  
26.4. Okolo Zudova vrchu
štafeta družstev    
UNIQA "J"
Šimon Vítů
Jakub Luňáček
1.  
UNIQA "W"
Zdeňka Němcová
Pavla Benešová
Hanka Kučerová
2.  
UNIQA "A"
Adam Lavička
Tomáš Veselý
Karel Moravec
Ondřej Partl
5.  
UNIQA "B"
Marek Dočekal
Martin Matula
Pavel Sopko
Jan Blažek
13.  
6.4. Pražský MTB pohár-Řepy Jakub Luňáček 8.  
29.3. Langenlois C1 - Kamptal-Klassik-Trophy Adam Lavička 50.  
Jakub Luňáček 29.  
22.3. Pražský MTB pohár - Zličín Jakub Luňáček 7.  
 

Z fotogalerie

Chorvatsko 2014 - Rosta 10.jpg
soustredeni Cerinek 2011 0093.jpg
vylety 15.JPG